© 2015-2018 Školička U Sparťánka s.r.o  IČO:04594142 

Orgazinační řád školky u Sparťánka

Reference

Napsali o nás

Leoš Morávek

02-01-2019

Se školičkou jsme moc spokojeni, obzvlášť si vážíme ochoty ředitelky Katky která nám vždy vyšla ve všem vstříc....s dítětem U Sparťánka máme přes den jistotu že dítě je v pohodě.

                                  Pavlina Šnajdarova

                                     24-02-2018

Skolicku doporucujem vsetkymi desiatimi, Emmicka do skolky chodila moc rada,naucila sa mnoho pesniciek,samostatnosti.Tety s pani riaditelkou vymyslaju vzdy nejaky pestry program :) 

 

                                  Katarína Szabados

                                     25-01-2018

Patrika jsem jakožto své třetí dítě dala do školičky u Sparťánka už v jeho roce a 3 měsících a trochu jsem se obávala, jak to bude zvládat. Plakal jen párkrát a brzy k tetě ráno při předávání šel s důvěrou. Po 4 měsících začal chodit na každé dopoledne, protože bylo vidět, že mu to chybí, dětský kolektiv mu evidentně prospívá. Pro mě je skvělé, že ho do školičky dávám s velkou důvěrou, vím, že je o něj dobře postaráno. Baští víc než doma, vždy má suchou plenku a i když se u oběda trochu pokape, dostane hned čisté body. Navíc na paní učitelkách vidím, že je to s dětmi fakt baví a paní ředitelce Katce věřím, že má Páťu opravdu ráda. Školičku vřele doporučuji.

 

Vladimíra Vogelová

05-06-2017

Školka ve velmi příjemném prostředí v zeleni, s rodinnou atmosférou a až maminkovským přístupem, cenově nejpřijatelnější v okolí. Moc děkujeme za empatický a opravdu milující přístup paní ředitelky i ostatních laskavých tet k dětem. Velmi oceňujeme vstřícnost k potřebám rodičů (nic není problém domluvit), možnost donášení vlastní stravy i zpětnou vazbu. Školku všem velmi doporučujeme a přejeme samé spokojené děti i rodiče jako jsme my.

Jana Žukova

17-05-2017

Asi každý rodič, který tuto situaci zažil, ví, jak je těžké předat dítě z domácí péče do jesliček či školky. Kladete si spoustu otázek, zda jste vybrali dobře, zda pro vaše dítě děláte opravdu to nejlepší. A nikdo vám na vaše dotazy neodpoví lépe, než dítě samo. V případě naší dcery Soničky dnes máme jistotu, že jsme výběrem "U Sparťánka" nešlápli ani trochu vedle. Víme to. Naše Sonja je ve školce jednoduše šťastná. Pro Sonju je školka místo, kde žije a kterým žije. Má zde spoustu kamarádů – malých, i těch dospělých. S nimi se každý den učí nové věci, poznává, tvoří, objevuje. Ale především vyrůstá v místě, kde se cítí dobře, bezpečně, s lidmi, kteří jsou její druhou rodinou. Děkujeme vám za všechno!!!

 

      Martina Pižlová

28-02-2017

Příjemné prostředí, ochotné paní učitelky. Oceňuji především jejich kreativitu a individuální přístup k potřebám dětí. Dcera zde uvítala tvoření a procházky do okolí. Kromě jiného byla nadšena z dalších aktivit, které školka nabízí - divadlo, karneval, vystoupení.

         Martina Řepková

19-02-2017

Školička a tety jsou to nejbáječnější, co nás a naší dceru mohlo potkat. Spousta báječných aktivit a představení. Každý týden chodí malá s novou básničkou či písničkou. Za nás tedy Sparťánek 1*

Vladislava Veselá

10-11-2016

Krásná školka, čisté a nové prostředí. Mohu všem maminkám vřele doporučit. Je vidět jak syn díky školce prospívá, krásně mluví, paní učitelky jsou velmi ochotné a učí děti samostatnosti. Jsme moc spokojeni.

Tereza Chudackova

10-09-2016

Příjemné prostředí v blízkosti zeleně, paní učitelky jsou moc hodné a velmi se věnují dětem, které pak odchází domu spokojené. Pokud děti potřebují, paní učitelky je pochovaji. Moc fajn školka i pro menší děti

Lenka Podhorská

17-08-2016

Skvělá školička Ve školce je syn jen několik týdnů a musím opravdu vše jen chválit. Moc se mu zde líbí a vidím, že mu školička jen prospívá, už ted pozoruji velké změny a pokroky. Pěkné, čisté prostředí a paní vychovatelky jsou naprosto úžasné, velice oceňuji jejich individuální péči a celkový přístup k dětem a za to jim moc děkuji. Všem maminkám a tatínkům určitě doporučuji! Lenka Podhorská

Pavel Starý

11-05-2016

Moc se nám tu líbí, jsou tu hodné tety, příjemné prostředí a všude kolem spousta zeleně. Svačinky v ceně jsou taky super. Mohu jen doporučit. Ať se vám daří. Díky Starý

Přidat novou referenci
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now